Lutowe promocje Sage

Pierwszy kwartał roku jest okresem, w którym w zakresie inwestycji w systemy informatyczne raczej niewiele się dzieje. Firmy albo kończą rozpoczęte jeszcze w ubiegłym roku wdrożenia, albo dopiero przymierzają się do inwestycji w IT.

Promocje oprogramowania Sage ERP

Mając na uwadze te uwarunkowania warszawski producent oprogramowania klasy ERP, firma Sage ogłosiła szereg promocji, które obowiązywać będą do końca lutego bieżącego roku. Oto niektóre z nich:

  • nowi klienci otrzymają 10% rabatu na licencje Symfonii i Symfonii ERP, bez względu na ilość kupowanych modułów,
  • użytkownicy modułów Kadry i Płace, Finanse i Księgowość, Mała Księgowość oraz Handel, którzy posiadają nieaktualne wersje tych modułów otrzymają rabat na aktualizacje,
  • klienci pracujący na modułach Finanse i Księgowość i/lub Kadry i Płace mogą otrzymać rabat na dodatek e-Box sięgający 50%. Dla nowych klientów rabat na e-Boxa może wynieść nawet 70%.
  • nowi i aktualni klienci Sage mogą nabyć zestaw promocyjny zawierający składający się z modułu Handel, dodatku Detal oraz drukarki fiskalnej Posnet (zestaw obejmuje również usługę fiskalizacji oraz przygotowanie dokumentów dla US),
  • możliwość nabycia lub zaktualizowania programu Sage Symfonia Start Mała Księgowość dla 3 firm w preferencyjnej cenie (wysokość rabatu uzależniona jest od rodzaju kupowanej Gwarancji – Podstawowa, Komfort lub VIP),
  • do modułów Sage Symfonia Handel, Sage Symfonia Finanse i Księgowość, Sage Symfonia Kadry Płace, Sage Symfonia Start Handel oraz Sage Symfonia Start Mała Księgowość kolejne stanowisko można dokupić z 50% rabatem – rabat ten obejmuje zarówno oprogramowanie w modelu licencyjnym, jak i subskrypcje.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tych obniżek oraz do kontaktu z naszym Działem Handlowym – pomożemy wybrać optymalne opcje.