Sage Symfonia

Klasa systemu:ERP
Przeznaczenie:małe i średnie przedsiębiorstwa
Moduły systemu:Finanse i Księgowość, Analizy Finansowe, Środki Trwałe, Kadry i Płace, Płace, Handel, Faktura, Mała Księgowość, e-Dokumenty, e-Deklaracje

Sytem ERP Sage Symfonia

System ERP Sage Symfonia to zintegrowany pakiet programów wspierających zarządzanie w przedsiębiorstwie. Dzięki rozbudowanym narzędziom analitycznym, Symfonia dostarcza wiarygodnych informacji na temat aktualnej i prognozowanej pozycji firmy. Umożliwia to podejmowanie szybkich i trafnych decyzji, jak i skuteczne planowanie przyszłych działań. Wszystkie dane zgromadzone są w jednym systemie, który charakteryzuje się przyjaznym interfejsem, gwarantującym szybką i intuicyjną pracę.

Program Sage Symfonia – zastosowanie

Oprogramowanie Sage Symfonia dedykowane jest przede wszystkim dla małych i średnich firm działających w sektorze usług i handlu. Wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem, usprawnia obsługę i ewidencję zdarzeń gospodarczych, a dodatkowo umożliwia dostęp do wszelkich potrzebnych informacji, niezbędnych przy podejmowaniu kluczowych decyzji. Oprócz tego wyposażony jest w różnorodne kryteria przeszukiwania, filtrowania i sortowania zebranych informacji.

Integracja programu Sage Symfonia

Wbudowany język AmBasic umożliwia dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb i wymagań większości firm. Głównymi obszarami zastosowania Symfonii są: księgowość, handel, kadry i płace oraz gospodarka magazynowa.


Dodatkowo w zakresie oprogramowania Symfonia oferujemy

  • analizę potrzeb Klienta oraz dobór optymalnych rozwiązań
  • wdrożenie oraz konfigurację oprogramowania SYMFONIA
  • integrację SYMFONII z pozostałymi programami w firmie oraz stworzenie rozwiązań dedykowanych dla potrzeb Klienta
  • powdrożeniową opiekę techniczną