System ERP Bydgoszcz

Firma Polkas oferuje szeroki zakres usług z zakresu integracji i wdrażania innowacyjnego oprogramowania dla firm klasy ERP. W naszej ofercie dostępne jest wyłącznie najlepsze oprogramowanie dla firm z Bydgoszczy i okolic, które jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby współczesnych, intensywnie rozwijających się biznesów. Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz najlepsze dostępne na rynku rozwiązania informatyczne to nasza specjalność.

Oprogramowanie dla firm Bydgoszcz - co mamy do zaoferowania?

Oferta Polkas obejmuje wysokiej klasy oprogramowanie dla firm z Bydgoszczy takich znanych i cenionych w branży producentów, jak Comarch, Soneta i Symfonia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że system ERP powinien być nie tylko nowoczesny, wysokofunkcjonalny i elastyczny, ale także prawidłowo dopasowany do rozmiarów przedsiębiorstwa.

Małym i średnim firmom prowadzącym swoją działalność na terenie Bydgoszczy i okolic proponujemy sięgnięcie po system Comarch ERP Optima, który w pełni zaspokoi ich potrzeby biznesowe, dużym przedsiębiorstwom polecamy natomiast oprogramowanie dla firm Comarch ERP XL. Uniwersalnym systemem ERP dostępnym w naszej ofercie, który sprosta oczekiwaniom firm i organizacji o dowolnych rozmiarach będzie z kolei enova365.

Wdrożenia systemu ERP Bydgoszcz i pozostałe usługi Polkas

Firma Polkas zajmuje się integracją i wdrożeniami systemów ERP w Bydgoszczy. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie zaowocowało oferowaniem skutecznego wsparcia dla firm na dowolnym etapie ich rozwoju. W trosce o pełną satysfakcję naszych klientów, oprócz samego wysokiej klasy oprogramowania dla firm, dostarczamy także szeregu dodatkowych usług, które pozwalają lepiej i skuteczniej wykorzystać potencjał wdrożonych rozwiązań informatycznych.

Polkas oferuje profesjonalne wdrożenia systemu ERP w Bydgoszczy oddając do potrzeb klientów sztab wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy są w stanie doradzić nie tylko wybór najlepszego oprogramowania, ale także urządzeń i innych rozwiązań technicznych oraz dokonać kompletnej integracji systemów i pozostałych czynności. Ponadto, oferujemy także profesjonalną obsługę serwisową dostarczanych przez nas rozwiązań obowiązującą zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.