Wsparcie informatyczne dla firm

Polkas oferuje kompleksowe wsparcie IT dla firm w zakresie wdrażania i integracji systemów ERP oraz wyboru sprzętu i oprogramowania niezbędnego do zapewnienia im prawidłowego i efektywnego funkcjonowania. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą informatyczną, której wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i profesjonalnymi umiejętnościami gwarantuje sukces każdemu prowadzonemu z naszym udziałem przedsięwzięciu. Wsparcie IT dla firm jest dedykowane każdemu przedsiębiorstwu, które dąży do usprawnienia swojego funkcjonowania za pomocą wysokiej klasy systemów ERP dla biznesu.

Wsparcie informatyczne dla firm to kompleksowa usługa, dzięki której każde przedsiębiorstwo zyskuje szansę bezproblemowego wdrożenia wybranego system ERP oraz jego integracji z pozostałym oprogramowaniem już obecnym w ekosystemie informatycznym firmy lub planowanym do wprowadzenia w przyszłości. W trosce o zadowolenie klientów z wyboru naszego oprogramowania, w ramach usługi oferujemy integrację systemów IT, wspieramy klientów w doborze odpowiednich serwerów i oprogramowania oraz świadczymy dodatkowe usługi.

Wsparcie IT - świadczone usługi dla firm:

Polkas - wsparcie informatyczne dla firm

Firma Polkas, dzięki swojej specjalizacji w zakresie wdrażania i integracji systemów klasy ERP dla firm jest w stanie nie tylko doradzić wybór właściwego produktu, który w pełni spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje, ale także zadbać o sprawne i bezproblemowe jego wdrożenie. Nad całym procesem wdrożeniowym czuwa sztab naszych wykwalifikowanych specjalistów IT, których wiedza i doświadczenie gwarantują solidną i satysfakcjonującą współpracę na każdym etapie jej trwania.

Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie budowania infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa, w tym doboru serwerów i innego sprzętu niezbędnego do wdrożenia wybranych technologii oraz dodatkowego oprogramowania niezbędnego dla zapewnienia firmie systematycznego i prężnego rozwoju. Wsparcie informatyczne Polkas to skuteczne wsparcie dla firmowych działów IT ułatwiające ich codzienną pracę oraz pomagające w rozwiązywaniu problemów związanych z budowaniem i utrzymywaniem ekosystemów informatycznych. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób dokładając wszelkich starań, aby polecane przez naszych specjalistów rozwiązania doskonale sprawdziły się w rzeczywistych realiach pracy każdej firmy.

Klienci biznesowi mogą skorzystać także z dodatkowych usług informatycznych, w których skład wchodzi m. in. tworzenie dedykowanych aplikacji oraz integracja aplikacji ERP z innymi, już działającymi w firmie systemami informatycznymi. Pozwala to zwiększyć skuteczność i efektywność pracy przedsiębiorstwa oraz systematycznie dostosowywać ją do aktualnych, dynamicznie zmieniających się w czasie potrzeb. Wsparcie IT dla firm Polkas obejmuje także kompleksową opiekę powdrożeniową, która gwarantuje sprawne funkcjonowanie wprowadzonych rozwiązań oraz umożliwia ich dalsze dostosowywanie do zmieniających się potrzeb wszystkich dynamicznie rozwijających się biznesów.