Usługi informatyczne dla firm

POLKAS posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług informatycznych.

Wdrożenie w przedsiębiorstwie zintegrowanego systemu informatycznego to trudny i złożony proces, dlatego tak istotny jest wybór rzetelnej i wiarygodnej firmy wdrożeniowej. Jakość naszych usług IT dla firm potwierdzają liczne referencje.

Usługi informatyczne POLKAS

Firma Polkas świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi informatyczne dla firm. Głównym filarem naszej działalności jest dostarczanie klientom wysokiej klasy systemów ERP dla firm, które pozwalają znacząco usprawnić i podnieść jakość zarządzania każdym nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprócz samego oprogramowania, klienci biznesowi mogą ponadto skorzystać z szerokiej palety usług IT dla firm, które gwarantują sprawne, bezpieczne i bezproblemowe wdrażanie nowego oprogramowania oraz jego dostosowywanie do specyfiki każdego biznesu.

Za realizację wszystkich dostępnych w naszym portfolio usług odpowiada starannie wyselekcjonowana kadra doświadczonych specjalistów IT, z których profesjonalnego wsparcia można skorzystać na każdym etapie współpracy, zarówno na etapie wdrażania i integracji nowych systemów informatycznych, jak i w ramach nie mniej istotnej opieki powdrożeniowej. Usługi IT dla firm świadczone przez Polkas to kompleksowe wsparcie skrojone na miarę każdego biznesu, który pragnie rozwijać swoją działalność w oparciu o najnowocześniejsze standardy technologiczne.

Usługi informatyczne dla firm - jak działamy?

Analiza potrzeb

Pierwszym krokiem przy wyborze optymalnego dla Klienta rozwiązania jest analiza Jego potrzeb. Ten bardzo ważny etap pozwala nam zapoznać się z mechanizmami zachodzącymi w przedsiębiorstwie, celem ich późniejszego odwzorowania w wybranym systemie informatycznym. Na tym etapie musi zostać uwzględniona zarówno aktualna sytuacja firmy, jak i plany jej rozwoju. Dzięki przeprowadzonej analizie potrzeb mamy pewność, iż oferowane rozwiązania, świadczone usługi informatyczne są odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby firmy.

Wdrożenie i konfiguracja oprogramowania

Kolejnym krokiem jest wdrożenie oprogramowania oraz jego konfiguracja. Podczas wdrożeń bardziej rozbudowanych, modułowych systemów klasy ERP staramy się przeprowadzać je tak, aby nie zakłóciły normalnego rytmu pracy przedsiębiorstwa. Z reguły prace, usługi IT dla firm wykonywane są etapami, wdrażając poszczególne moduły po kolei.

Integracja i rozbudowa oprogramowania

Ważnym i cenionym przez klientów wyróżnikiem oferty POLKAS jest nasze doświadczenie w integracji aplikacji z innymi funkcjonującymi w firmie systemami. Nasi specjaliści świadczący usługi informatyczne dla firm tworzą dedykowane aplikacje, które umożliwiają komunikację i wzajemną wymianę danych między niezależnymi systemami. Rozwiązanie to znacząco zwiększa efektywność i ergonomię pracy w firmie. Ponadto realizujemy zadania polegające na rozbudowie gotowych, tzw. „pudełkowych” wersji programów o nowe funkcjonalności. Przykładem takich rozwiązań są niestandardowe raporty, zestawienia, wydruki oraz mechanizmy importu i eksportu danych, np. import wyciągów bankowych dzięki ich konwersji do jednego, ujednoliconego formatu.

Opieka powdrożeniowa

Świadczymy usługi IT dla firm na najwyższym poziome, co potwierdzają liczne, zdobyte przez nas certyfikaty. Oprócz tego dbamy, aby nasza oferta kompleksowo zaspokajała potrzeby klientów, dlatego zajmujemy się również opieką powdrożeniową, szkoleniami z zakresu obsługi wdrożonych systemów IT oraz pełnym wsparciem informatycznym przedsiębiorstwa, w tym również dostawami sprzętu i urządzeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami (kontakt), chętnie odpowiemy na Państwa pytania i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.