Systemy ERP Katowice

Wiodącą specjalizacją Polkas jest integracja i wdrażanie systemów informatycznych ERP. Oferujemy profesjonalne, starannie wyselekcjonowanie oprogramowanie dla firm z Katowic, które pragną poprawić jakość swojego codziennego funkcjonowania oraz dostosować swoją działalność operacyjną do współczesnych standardów. Oprogramowanie dostarczane przez firmę POLKAS jest nowoczesnym rozwiązaniem informatycznym, które spełnia wszystkie oczekiwania wymagających firm z Katowic i nie tylko.

Usługa oprogramowanie dla firm Katowice

Oferta oprogramowania ERP Polkas powstała specjalnie z myślą o firmach dowolnej wielkości, działających w każdej branży. Nasze systemy ERP dla firm są rozwiązaniami dedykowanymi zarówno małym i średnim firmom z Katowic, których działalność biznesowa koncentruje się na rynku lokalnym i ogólnopolskim, jak i dużym katowickim organizacjom i korporacjom, które posiadają globalne zasięgi oraz działają na skalę międzynarodową.

Małym i średnim firmom polecamy system Comarch ERP Optima, którego funkcjonalność w pełni sprosta ich oczekiwaniom. Duże firmy i organizacje powinny natomiast sięgnąć po Comarch ERP XL, który jest oprogramowaniem stworzonym specjalnie z myślą o ich potrzebom. W naszej ofercie nie mogło także zabraknąć uniwersalnego rozwiązania IT dla firm - jest nim system ERP enova365, który będzie doskonałym wyborem dla małych, średnich i dużych firm z siedzibą z Katowicach.

Profesjonalne wdrożenia systemu ERP Katowice i pozostałe usługi Polkas

Oprócz oprogramowania dla firm w Katowicach, Polkas oferuje także profesjonalne wsparcie w zakresie prawidłowego doboru i wdrożenia systemów ERP w innych miastach. Nasza rozbudowana oferta usług informatycznych pozwala na dopasowanie funkcjonalności wybranego oprogramowania, wyboru, zakupu oraz instalacji sprzętu niezbędnego do jego prawidłowej obsługi oraz integracji systemu ERP, czyli pełnego dostosowania jego funkcjonalności do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa oraz specyfiki jego działalności.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym klientów z Katowic, oferujemy także kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstwa. Nasi konsultanci zapewniają specjalistyczne wsparcie merytoryczne i techniczne związane z obsługą i utrzymaniem systemów, szybkie wsparcie w rozwiązywaniu zaistniałych problemów oraz obsługę serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym w oparciu o umowę. Atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług oraz współpraca oparta o najwyższe standardy to gwarancja pełnej satysfakcji korzystania ze wszystkich oferowanych przez nas rozwiązań.