System ERP Lublin

Firma Polkas specjalizuje się w integracji i wdrożeniach wysokiej klasy systemów ERP dla firm. Dostępne w naszej ofercie oprogramowanie to starannie wyselekcjonowane rozwiązania informatyczne wiodących producentów, które doskonale sprawdzą się dla firm o dowolnej wielkości i profilu działalności. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, wdrożenia systemu ERP w Lublinie oraz fachową opiekę serwisową w oparciu o umowę. Jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatami.

Oprogramowanie dla firm Lublin - jakie systemy ERP oferujemy?

System ERP, aby prawidłowo spełnił swoją rolę oraz pozwolił w pełni wykorzystać możliwości płynące z jego wdrożenia musi być prawidłowo dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa oraz zakresu jego działalności. Firma Polkas nieprzypadkowo oferuje oprogramowanie dla firm z Lublina dedykowane małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Taki podział pozwala na wybór oprogramowania posiadającego funkcjonalność dostosowaną do rozmiarów firmy.

Uniwersalny system ERP w Lublinie stanowi oprogramowanie enova365 znanej marki Soneta. Sprawdzi się on w przypadku małych, średnich i dużych firm poszukujących oprogramowania do korzystania zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych. Małe i średnie firmy docenią także możliwości płynące z wdrożenia systemu ERP Comarch ERP Optima, z kolei potrzeby dużych przedsiębiorstw w pełni zaspokoi wybór oprogramowania dla firm w Lublinie w postaci systemu Comarch ERP XL.

Integracje i wdrożenia systemu ERP Lublin - fachowe doradztwo i opieka powdrożeniowa

Specjalnie z myślą o firmach z Lublina i okolic, które chcą znaleźć w jednym miejscu wszystko, co niezbędne do prawidłowego korzystania z oprogramowywania klasy ERP firma Polkas przygotowała dodatkowe, przydatne usługi. W ich zakres wchodzi profesjonalne doradztwo za zakresie wyboru systemów ERP, serwerów, sprzętu i innego oprogramowania, integracja systemów ERP oraz profesjonalne wsparcie powdrożeniowe, o które dba sztab wysoko wykwalifikowanych specjalistów firmy Polkas.