Systemy ERP dla firm Comarch ERP XL
Klasa systemu:ERP
Przeznaczenie:średnie i duże przedsiębiorstwa
Moduły systemu:Sprzedaż, Zamówienia, Pulpit Kontrahenta, Produkcja, Import, e-sklep, Business Intelligence, CRM, ECOD, CDN Retail, Księgowość, Środki Trwałe, HR, Projekty, Serwis, Magazyn Wysokiego Składu, Comarch Mobilny Sprzedawca, Comarch Mobilny Magazynier, Comarch Mobilny Menadżer

Program księgowy Comarch ERP XL

System ERP Comarch CDN XL to dedykowane oprogramowanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Znajduje zastosowane głównie w branży produkcyjnej, a także handlowej i usługowej. System spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, ponieważ już w standardzie posiada bogatą funkcjonalność, a dodatkowo jest rozwiązaniem skalowalnym, umożliwiającym dostosowanie go do specyfiki niemalże każdego rodzaju działalności. Do tej pory zaufało mu około 3500 firm krajowych i zagranicznych, co czyni go najchętniej wybieranym systemem ERP w Polsce.

Program Comarch ERP XL – zastosowanie

Wybierając system CDN XL otrzymują Państwo rozbudowane rozwiązanie branżowe dla średnich i dużych firm, posiadające wbudowane gotowe mechanizmy i funkcjonalności, tworzone z myślą o zaspokojeniu specyficznych potrzeb rynku. Comarch XL dzięki swej integralności usprawnia pracę wszystkich działów firmy, a także zapewnia natychmiastowy dostęp do każdej potrzebnej informacji, dzięki czemu przyczynia się do usprawnienia procesów biznesowych i redukcji kosztów.

Comarch ERP XL - wersja on-line

System Comarch CDN XL oferowany jest również w modelu usługowym, tzw. SaaS (ang. Software as a Service). Użytkownicy tego oprogramowania mają więc wybór – albo zakupić licencje i wdrożyć system u siebie, albo wynająć oprogramowanie za cenę comiesięcznego abonamentu (tzw. iXL24).

Plusem modelu tradycyjnego jest to, że firma staje się właścicielem licencji i w toku użytkowania ponosi tylko koszty roczne, związane z przedłużeniem gwarancji, aczkolwiek zakup upgradeu nie jest obowiązkowy.

Z kolei przewagą modelu SaaS jest brak kosztów początkowych, związanych z zakupem licencji, zamiast tego należy liczyć się z koniecznością opłacania miesięcznego abonamentu za użytkowanie oprogramowania. Dodatkowo, firma nie musi posiadać infrastruktury informatycznej, np. sieci czy serwerów.


Dodatkowo w zakresie oprogramowania Comarch ERP XL oferujemy

  • analizę potrzeb Klienta oraz dobór optymalnych rozwiązań
  • wdrożenie oraz konfigurację oprogramowania CDN XL
  • integrację CDN XL z pozostałymi programami w firmie oraz stworzenie rozwiązań dedykowanych dla potrzeb Klienta
  • powdrożeniową opiekę techniczną