System ERP Kraków

Firma Polkas jest specjalistą w zakresie integracji i wdrażania systemów informatycznych klasy ERP. Nasze usługi w zakresie wrażania oprogramowania dla firm są skierowane do klientów biznesowych z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem firm i organizacji działających na terenie Krakowa. Usługi wdrożenia systemu ERP Kraków realizujemy w oparciu o najlepsze dostępne na rynku oprogramowanie dla firm w Krakowie klasy ERP.

Oprogramowanie dla firm Kraków dla dużych i małych przedsiębiorstw

W ofercie Polkas dostępne są takie znane i cenione w branży informatycznej systemy, jak Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, enova365 oraz Sage Symfonia. Ich wybór nie jest przypadkowy - ma bowiem na celu zaspokojenie potrzeb firm o każdym profilu działalności oraz dowolnych rozmiarach. Małe i średnie przedsiębiorstwa będą usatysfakcjonowane z funkcjonalności systemów Comarch ERP Optima, z kolei duże firmy i organizacje będą mogły w pełni realizować swoje cele biznesowe we wsparciu dedykowanego dla nich systemu Comarch ERP XL. Uniwersalne oprogramowanie dla firm w Krakowie to z kolei system ERP enova365, którego funkcjonalność zaspokoi potrzeby zarówno małych, jak i średnich oraz dużych firm.

Wdrożenia systemu ERP Kraków i inne usługi warte zainteresowania

W firmie Polkas doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pracować i rozwijać się bez wsparcia nowoczesnych technologii dedykowanych użytkownikom biznesowym. Specjalnie z myślą o wszystkich świadomych przedsiębiorcach z Krakowa przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę usług informatycznych, które pozwolą nie tylko wdrożyć wybrane oprogramowanie ERP, ale także w pełni dostosować jego funkcjonalność do indywidualnych potrzeb firmy, prawidłowo dobrać niezbędny sprzęt i serwery oraz dodatkowe, potrzebne oprogramowanie, które będzie wspierać pracę całego przedsiębiorstwa. Klienci Polkas z Krakowa mogą ponadto liczyć na profesjonalne wsparcie w obsłudze powdrożeniowej zaimplementowanych rozwiązań, co pozwoli im stale podążać za z dynamiką rozwoju biznesu.