System ERP Poznań

Firma Polkas to specjalista w zakresie integracji i wdrażania nowoczesnych systemów ERP dla firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz sztab specjalistów, którzy są w stanie zadbać o wszystkie potrzeby klientów biznesowych potrzebujących profesjonalnego wdrożenia systemu ERP w Poznaniu. Oferujemy starannie wyselekcjonowane oprogramowanie dla firm, fachowe doradztwo oraz kompleksową opiekę powdrożeniową. Najwyższa jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatami.

Oprogramowanie dla firm Poznań dla przedsiębiorstw każdej wielkości

Oferta Polkas obejmuje wysokiej klasy oprogramowanie informatyczne o sprawdzonej funkcjonalności oraz możliwościach dedykowanych użytkownikom biznesowym. W naszym portfolio dostępne są systemy znanych i cenionych w branży producentów skierowane do firm o dowolnym rozmiarze i profilu działalności. System ERP w Poznaniu, który polecamy każdej firmie to enova365 - oprogramowanie dla firm idealne zarówno dla małych i średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Rozwiązaniem, które równie dobrze sprawdzi się w przypadku małych i średnich firm jest także Comarch ERP Optima, a duże organizacje docenią z kolei funkcjonalność oraz możliwości oferowane przez system ERP Comarch ERP XL.

Integracje i wdrożenia systemu ERP Poznań - dodatkowe usługi Polkas

Nowoczesne technologie mają na celu wspieranie firm i organizacji w codziennej pracy oraz zagwarantowanie im szansy jeszcze szybszego, bardziej dynamicznego rozwoju. Jest to jednak możliwe pod warunkiem prawidłowego wyboru, wdrożenia oraz korzystania z innowacyjnych rozwiązań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Polkas oferuje fachowe doradztwo w zakresie wyboru oprogramowania, sprzętu oraz serwerów. Sztab starannie wykwalifikowanych specjalistów dba o ich prawidłowe wdrożenie, dostosowanie funkcjonalności systemu do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa oraz wyposażenie go w dodatkowe, przydatne funkcje, które skutecznie poszerzą i wzbogacą jego bazową funkcjonalność. Każdy klient może ponadto liczyć na nasze wsparcie powdrożeniowe oraz profesjonalną opiekę serwisową.