System ERP Wrocław

Polkas to specjalista w zakresie wdrażania i integracji systemów informatycznych klasy ERP. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz sztab wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o każdy aspekt współpracy z klientem. Nasze usługi są skierowane do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z Wrocławia i okolic, które pragną podążać za duchem czasu i dążyć do systematycznego rozwijania swojej działalności poprzez korzystanie z nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Oprogramowanie dla firm Wrocław - jakie systemy ERP oferuje Polkas?

Jednym z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, którego wdrożenie powinna rozważyć każda współczesna firma jest wysokiej klasy system ERP. Jest to specjalistyczne oprogramowanie dla firm z Wrocławia i okolic stworzone w celu ułatwienia i usprawnienia zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, które widocznie przyspiesza i unowocześnia codzienną pracę.

Dostępne w ofercie Polkas oprogramowanie dla firm z Wrocławia i okolic to starannie wyselekcjonowane rozwiązania informatyczne, z których funkcjonalności skorzystają zarówno małe i średnie, jak i duże organizacje. System Comarch ERP Optima to znakomity wybór dla małych przedsiębiorstw, z kolei w dużych organizacjach sprawdzi się system Comarch ERP XL. Polkas oferuje także uniwersalne oprogramowanie dla firm z Wrocławia enova365 dedykowane małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom.

Integracje i wdrożenia systemu ERP Wrocław - co oferujemy naszym klientom?

Oprócz wysokiej klasy systemów ERP, nasze portfolio obejmuje także szereg dodatkowych, przydatnych usług. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów oferujemy profesjonalne doradztwo, które oprócz wyboru najlepszego, w pełni dostosowanego do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa oprogramowania obejmuje także dobór urządzeń i rozwiązań technicznych, obsługę serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, integracje systemów IT, migracje danych oraz dostosowywanie poszczególnych elementów oprogramowania do wymagań klientów. Jesteśmy profesjonalną, rzetelną i sprawdzoną firmą, której jakość usług jest poświadczona odpowiednimi certyfikatami.