System ERP dla sklepu

System ERP dla sklepu to zintegrowane oprogramowanie do Planowania Zasobów Przedsiębiorstwa, którego rozbudowana i zróżnicowana funkcjonalność pozwala usprawnić praktycznie każdy obszar działania firmy. System ERP dla sklepu oferuje możliwości z zakresu obsługi zamówień i magazynów, pozwala zarządzać asortymentem i cenami produktów, oferuje usprawnienia dla działu finansów i księgowości oraz może zostać w prosty sposób zintegrowany ze sklepem internetowym oraz innymi programami wspierającymi działalność firmy.

Obsługa zamówień i zarządzanie magazynem

Oprogramowanie ERP to rozbudowane i kompleksowe systemy informatyczne stworzone specjalnie z myślą o firmach pragnących podążać za duchem czasu i oferować odbiorcom swoich usług rozwiązania na najwyższym poziomie. System ERP dla sklepu zapewnia nieocenione wsparcie w zakresie obsługi sprzedaży i magazynów, pozwalając na optymalizację obsługi zamówień oraz gwarantując pełną kontrolę zarówno nad bieżącymi, jak i przyszłymi stanami magazynowymi.

Nowoczesne systemy ERP pozwalają na automatyzację złożonych procesów sprzedażowych, eliminując ryzyko błędów i pomyłek. Skracają czas obsługi klienta, oferują dostęp do aktualnych stanów magazynowych, ułatwiają składanie zamówień u kontrahentów, a nawet umożliwiają planowanie działań marketingowych. Z ich poziomu można uzyskać dostęp do bieżących wyników sprzedaży i raportów, co pozwala czuwać nad rozwojem sklepu oraz planować kolejne działania.

Łatwe zarządzanie produktami i cenami

System ERP dla sklepu jest kluczowym narzędziem w zakresie zarządzania danymi produktów, ich cenami oraz rabatami. Oferuje pełną kontrolę nad zamówieniami napływającymi do sklepu oraz usprawnia generowanie dokumentów sprzedaży - paragonów i faktur zaliczkowych, korygujących i pro forma.

System ERP pozwala sprawnie rozbudowywać ofertę, co ma szczególne znaczenie dla firm nastawionych na intensywny rozwój. Przedsiębiorstwa, które równolegle ze sklepem internetowym utrzymują także działalność stacjonarną, zyskują natomiast możliwość sprawnego połączenia informacji z obu lokalizacji w jednym oprogramowaniu informatycznym.

Integracja systemu ERP ze sklepem internetowym

Profesjonalne systemy ERP dla sklepu, do których należą dostępne w ofercie Polkas:

oferują szerokie możliwości z zakresu integracji ze sklepem internetowym. Szczególnie wartym uwagi rozwiązaniem jest system enova365. Oprogramowanie oferuje gotowe integracje z najpopularniejszymi platformami, do których należą Magento, PrtestaShop, WooCommerce oraz Shoper. Integracja systemu ERP z platformą e-commerce pozwala usprawnić procesy sprzedażowe, sprawnie sterować logistyką sklepową, aktualizować stany magazynowe oraz przesyłać zdjęcia produktów do sklepu internetowego.

System ERP dla sklepu to narzędzie, które pozwala zyskać pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w firmie. Co istotne, dostęp do szerszych możliwości nie wiąże się z dodatkowymi obowiązkami, gdyż większość czynności jest przez system realizowanych w tle, bez bezpośredniego udziału użytkownika, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz lepiej sprostać wyzwaniom stawianym przez każdym biznesem ukierunkowanym na sprzedaż fizycznych produktów.