Usługi informatyczne

POLKAS posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług informatycznych.

Wdrozenie w przedsiębiorstwie zintegrowanego systemu informatycznego to trudny i złożony proces, dlatego tak istotny jest wybór rzetelnej i wiarygodnej firmy wdrożeniowej. Jakość naszych usług potwierdzają liczne referencje.


Usługi informatyczne POLKAS

Jak działamy?


Analiza potrzeb

Pierwszym krokiem przy wyborze optymalnego dla Klienta rozwiązania jest analiza Jego potrzeb. Ten bardzo ważny etap pozwala nam zapoznać się z mechanizmami zachodzącymi w przedsiębiorstwie, celem ich późniejszego odwzorowania w wybranym systemie informatycznym. Na tym etapie musi zostać uwzględniona zarówno aktualna sytuacja firmy, jak i plany jej rozwoju. Dzięki przeprowadzonej analizie potrzeb mamy pewność, iż oferowane rozwiązania są odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby firmy.

Wdrożenie i konfiguracja oprogramowania

Kolejnym krokiem jest wdrożenie oprogramowania oraz jego konfiguracja. Podczas wdrożeń bardziej rozbudowanych, modułowych systemów klasy ERP staramy się przeprowadzać je tak, aby nie zakłóciły normalnego rytmu pracy przedsiębiorstwa. Z reguły prace wykonywane są etapami, wdrażając poszczególne moduły po kolei.

Integracja i rozbudowa oprogramowania

Ważnym i cenionym przez klientów wyróżnikiem oferty POLKAS jest nasze doświadczenie w integracji aplikacji z innymi funkcjonującymi w firmie systemami. Nasi specjaliści tworzą dedykowane aplikacje, które umożliwiają komunikację i wzajemną wymianę danych między niezależnymi systemami. Rozwiązanie to znacząco zwiększa efektywność i ergonomię pracy w firmie. Ponadto realizujemy zadania polegające na rozbudowie gotowych, tzw. „pudełkowych” wersji programów o nowe funkcjonalności. Przykładem takich rozwiązań są niestandardowe raporty, zestawienia, wydruki oraz mechanizmy importu i eksportu danych, np. import wyciągów bankowych dzięki ich konwersji do jednego, ujednoliconego formatu.

Opieka powdrożeniowa

Świadczymy usługi na najwyższym poziome, co potwierdzają liczne, zdobyte przez nas certyfikaty. Oprócz tego dbamy, aby nasza oferta kompleksowo zaspokajała potrzeby klientów, dlatego zajmujemy się również opieką powdrożeniową, szkoleniami z zakresu obsługi wdrożonych systemów IT oraz pełnym wsparciem informatycznym przedsiębiorstwa, w tym również dostawami sprzętu i urządzeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami (kontakt), chętnie odpowiemy na Państwa pytania i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.