Oferty specjalne dla klientów e-commerce Comarchu

Systemy klasy ERP firmy Comarch charakteryzują się bogatymi możliwościami wzbogacenia ich o szereg dodatkowych funkcjonalności i możliwości, które w ofercie innych producentów w ogóle nie występują.

Moduł e-Sklep programu Comarch ERP Optima

Jednym z nich jest moduł e-Sklep programu Comarch ERP Optima. Występuje on w dwóch wersjach: Standard oraz Enterprise. e-Sklep (podobnie jak i Optimę) zakupić można:

  • w wersji stacjonarnej – polega na zakupie licencji i zainstalowaniu ich na swoich maszynach serwerowych.
  • w wersji usługowej (czyli w tak zwanej chmurze obliczeniowej) – polega na wynajmie licencji za cenę miesięcznego abonamentu i korzystaniu za pośrednictwem przeglądarki internetowej z programu posadowionego na serwerach Comarchu.

W dniach od 17 do 31 stycznia bieżącego roku obowiązuje promocja dla nowych klientów, którzy zdecydują się skorzystać z e-Sklepu w wersji chmurowej polegająca na:

  • otrzymaniu Certyfikatu SSL, zapewniającego bezpieczeństwo użytkownikom e-Sklepu oraz podnoszącego jego wiarygodność na jeden rok bez opłat. Wartość takiego Certyfikatu to 269 PLN netto.
  • korzystanie z pełnej funkcjonalności e-Sklepu bez żadnych opłat w miesiącu styczniu. Pierwsza faktura zostanie wystawiona za miesiąc luty i klient otrzyma ją dopiero w marcu.

Jak więc łatwo zauważyć, nie warto czekać gdyż im szybciej się Państwo zdecydujecie tym więcej skorzystacie!