Promocje na zakup oprogramowania enova365

Promocja Procent za baner

Umożliwia otrzymanie do 10% rabatu na licencje enovy bez względu na kupowaną ilość w zamian za umieszczenie na swojej stronie internetowej banneru informującego, że pracuje się na enovie. Baner może być pionowy lub poziomy.

Dodatki w cenie w platynie

Użytkownicy pracujący na modułach enovy w wersjach platynowych mogą beż żadnych dodatkowych kosztów korzystać ze wszystkich modułów dodatkowych. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest to, aby cała instalacja enovy była w wersji platynowej.

Pakiety dla biur rachunkowych

Biura księgowe, które po raz pierwszy decydują się na zakup oprogramowania enova365 mogą nabyć dopasowane do swoich potrzeb i skali działalności pakiety modułów, zawierające na przykład Księgę Handlową, Księgę Podatkową, Księgę Inwentarzową (Środki Trwałe) i Kadry i Płace. Przy zakupie licencji dla biur rachunkowych należy przedłożyć dokument poświadczające świadczenie usługowej działalności księgowej na rzecz podmiotów trzecich.

Pakiety dla nowych firm

Nowe firmy mogą dokonać zakupu programu enova365 na preferencyjnych warunkach. Warunki te dotyczą tylko pierwszego zakupu systemu. Firma, która chce skorzystać z tej promocji musi istnieć na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy.

Oprócz powyższych funkcjonuje jeszcze kilka innych promocji stałych (np. pakiet dla fundacji) oraz szereg promocji okresowych. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.