Wsparcie w okresie świąteczno – noworocznym

Dwa ostatnie tygodnie grudnia to okres, w którym wiele osób bardziej niż na pracy skupia się na wypoczynku i spędzaniu czasu z bliskimi. Ten rok pod wieloma względami jest szczególny, dla nas jako firmy informatycznej jest on wyjątkowo pracowity, gdyż wiele firm musiało wdrożyć i nauczyć się korzystać z narzędzi, które do tej pory były im zupełnie obce.

Pracowicie zamierzamy spędzić również końcówkę roku, a dzięki szerokiemu gronu specjalistów będzie to możliwe. Odpoczywać będziemy więc wymiennie, a nasi klienci nie muszą martwic się o wsparcie, ponieważ przez cały okres świąteczno – noworoczny będzie można do nas zadzwonić lub napisać i uzyskać pomoc w zakresie takich programów ERP, jak Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL czy enova365.

Zapraszamy również klientów nie będących pod naszą opieką w Comarchu i w Sonecie, Państwu również pomożemy, choć nie na tak preferencyjnych warunkach, jak naszym stałym kontrahentom. A może będzie to nie tylko nowy rok, ale także nowy początek długiej i owocnej współpracy…?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem erp@polkas.pl oraz numerem telefonu 012 634 05 44 przez cały okres świąt.

Korzystając z okazji życzymy Państwu samych sukcesów w nowym 2021 roku i oby był lepszy niż ten mijający 2020 rok!